Bulmaca setini tamamlayan öğrencilere bisiklet hediye edilecek

Diyarbakır'ın Hani Kaymakamı ve Belediye Başkanı Şaban Arda Yazıcı, Necip Fazıl Kısakürek toplantı salonunda düzenlenen etkinlikte çocuklarla buluşarak öğrencilere zihinsel gelişimlerine katkı sağlamak amacıyla puzzle bulmaca setleri dağıttı. Öğrencilere dağıtılan seti ilk önce tamamlayanlara Başkan Yazıcı'dan hediye olarak bisiklet verileceği belirtildi.

Bulmaca setini tamamlayan öğrencilere bisiklet hediye edilecek
Diyarbakır
Diyarbakır’ın Hani Kaymakamı ve Belediye Başkanı Şaban Arda Yazıcı, Necip Fazıl Kısakürek toplantı salonunda düzenlenen etkinlikte çocuklarla buluşarak öğrencilere zihinsel gelişimlerine katkı sağlamak amacıyla puzzle bulmaca setleri dağıttı. Öğrencilere dağıtılan seti ilk önce tamamlayanlara Başkan Yazıcı’dan hediye olarak bisiklet verileceği belirtildi.

Belediye Başkan Şaban Arda Yazıcı, belediye olarak, ilçedeki tüm öğrencilerin eğitimdeki başarılarının kendilerini mutlu edeceğini söyledi. Yazıcı, "Öğrencilerimizin ve eğitim kurumlarımızın bundan önce destekçileri olduğumuz gibi bundan sonrada olmaya devam edeceğiz. Hani Belediyesi olarak bu noktadan hareketle, özellikle okul öncesi ve sonrasında çocukların zihinsel ve bedensel gelişimlerine katkı sağlamak amacıyla puzzle bulmaca seti dağıtımına başladık. Çocuklara arkadaşlarıyla birlikte dağıttığımız puzzle setler aracılığıyla paylaşmayı, işbirliği yapmayı da geliştirecek” dedi.

Başkan Yazıcı, dağıtılan puzzle bulmaca setlerini alan öğrencilerin çalışmalarını ilk önce belediyeye bildirmeleri halinde kendilerine ayrıca bisiklet de hediye edeceğini söyledi.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...