Bulmaca setini tamamlayan öğrencilere bisiklet hediye edilecek

Diyarbakır'ın Hani Kaymakamı ve Belediye Başkanı Şaban Arda Yazıcı, Necip Fazıl Kısakürek toplantı salonunda düzenlenen etkinlikte çocuklarla buluşarak öğrencilere zihinsel gelişimlerine katkı sağlamak amacıyla puzzle bulmaca setleri dağıttı. Öğrencilere dağıtılan seti ilk önce tamamlayanlara Başkan Yazıcı'dan hediye olarak bisiklet verileceği belirtildi.

Bulmaca setini tamamlayan öğrencilere bisiklet hediye edilecek
Diyarbakır
Diyarbakır’ın Hani Kaymakamı ve Belediye Başkanı Şaban Arda Yazıcı, Necip Fazıl Kısakürek toplantı salonunda düzenlenen etkinlikte çocuklarla buluşarak öğrencilere zihinsel gelişimlerine katkı sağlamak amacıyla puzzle bulmaca setleri dağıttı. Öğrencilere dağıtılan seti ilk önce tamamlayanlara Başkan Yazıcı’dan hediye olarak bisiklet verileceği belirtildi.

Belediye Başkan Şaban Arda Yazıcı, belediye olarak, ilçedeki tüm öğrencilerin eğitimdeki başarılarının kendilerini mutlu edeceğini söyledi. Yazıcı, "Öğrencilerimizin ve eğitim kurumlarımızın bundan önce destekçileri olduğumuz gibi bundan sonrada olmaya devam edeceğiz. Hani Belediyesi olarak bu noktadan hareketle, özellikle okul öncesi ve sonrasında çocukların zihinsel ve bedensel gelişimlerine katkı sağlamak amacıyla puzzle bulmaca seti dağıtımına başladık. Çocuklara arkadaşlarıyla birlikte dağıttığımız puzzle setler aracılığıyla paylaşmayı, işbirliği yapmayı da geliştirecek” dedi.

Başkan Yazıcı, dağıtılan puzzle bulmaca setlerini alan öğrencilerin çalışmalarını ilk önce belediyeye bildirmeleri halinde kendilerine ayrıca bisiklet de hediye edeceğini söyledi.
Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom