Safvan Kitap Kafe açıldı

Gençlik ve Spor Bakanlığı ile Ensar Vakfının ortak projesi ile hazırlanan Safvan Kitap Kafe açıldı.

Safvan Kitap Kafe açıldı
Adıyaman
Gençlik ve Spor Bakanlığı ile Ensar Vakfının ortak projesi ile hazırlanan Safvan Kitap Kafe açıldı.

Ensar Vakfı Adıyaman Şubesinin hazırladığı ve Gençlik ve Spor Bakanlığı ile ortaklaşa yürütülen proje kapsamında Safvan Kitap Kafe dualarla açıldı.

Ensar Vakfı Genel Müdürü Hüseyin Kader, Memur-Sen Adıyaman Şube Başkanı Ali Deniz ve birçok sivil toplum kuruluşu başkanlarının katılımı ile Turgut Reis mahallesi eski adliye yanındaki sokakta Safvan Kitap Kafenin açılışı yapıldı.

Ensar Vakfı Genel Müdürü Hüseyin Kader, Vakfın hizmetlerinden bahsederek, Gençlik ve Spor Bakanlığı ile yürütülen projenin önemi, gençlerin kitap okumasının önemi ve okumanın dinimizdeki öneminden bahsetti.

Açılışta konuşan Ensar Vakfı Adıyaman Şube Başkanı Muzaffer Şimşek, kitap kafenin açılışı ve vakfın Adıyaman’da ki faaliyetlerinden bahsetti.

Proje koordinatörü Yusuf Şaşmaz ise proje ile ilgili bilgiler verdi.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...