İşitme Engelliler'den Başkan Yanılmaz'a kupa

Türkiye İşitme Engelliler Süper Ligi'nde mücadele eden ve 2014-2015 sezonunda ligi şampiyon olarak tamamlayan Elazığ Belediyesi İşitme Engelliler Futbol takımı oyuncuları, kupalarını Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz'a takdim ettiler.

İşitme Engelliler'den Başkan Yanılmaz'a kupa Spor
Başarılarıyla göz dolduran Elazığ Belediyesi İşitme Engelliler Futbol takımı oyuncuları ve Kulüp Başkanı Ömer Deniz, Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz’ı makamında ziyaret ettiler. Elazığ Belediyesi’nin desteğiyle şampiyonluğa ulaşarak, ülkemizi Avrupa Şampiyon Kulüpler Kupasında temsil edecek olan şampiyonlar, yaşadıkları büyük sevinci Başkan Yanılmaz ile paylaştılar. 
 
Ziyarette konuşan Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, kulüp yönetimi ve futbolcuları tebrik ederek, Avrupa’da da aynı başarıları beklediklerini ifade ederek, “Elazığ’a yakışan Türkiye şampiyonluğunu kazandınız. Bu şampiyonluk kolay kazanılmadı. Çok zorlu maçlar oynadınız. Hiçbir başarı tesadüf değildir. Takım olarak Avrupa’da da Türkiye’yi en güzel şekilde temsil edeceğinize inanıyorum. Hepinizi tebrik ediyor, başarılar diliyorum. Başarı kalıcı olursa başarı olur. Geçen yıl Süper Lig’de şampiyon olduk, bu başarıyı koruyarak devam etmemiz lazım. Elazığ Belediyesi her açıdan sizin yanınızda ve destekçinizdir” diye konuştu. 
 
Başkan Yanılmaz’ın yönetim kurulu üyelerine ve oyunculara madalyalarını vermesinin ardından, Kulüp Başkanı Ömer Deniz, “Şampiyonluk yolunda bize çok güçlü destek veren ve şampiyon olmamıza en büyük katkıyı sağlayan Belediye Başkanımıza teşekkür ediyor ve kupayı kendilerine takdim ediyoruz” dedi.  Ziyaret, sessizliğin coşkulu sevinciyle sona erdi.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom
pırlanta organizasyon, kına organizasyon, nişan organizasyon, doğum günü organizasyon gezilecek yerler