ERATUN yönetiminden Rektör Çomaklı’ya ziyaret

Atatürk Üniversitesi Mezunları ve Mensupları Derneği (ERATUN) Yönetimi, Atatürk Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ömer Çomaklı'yı makamında ziyaret etti.

ERATUN yönetiminden Rektör Çomaklı’ya ziyaret
Erzurum
Atatürk Üniversitesi Mezunları ve Mensupları Derneği (ERATUN) Yönetimi, Atatürk Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ömer Çomaklı’yı makamında ziyaret etti.

Ziyarete ERATUN Yönetim Kurulu Başkanı M. Akif Baransel ve dernek yöneticileri; Prof. Dr. Murat Akgün, Prof. Dr. Fatih Coşkun Ertaş, Dr. Sefa Bilici, Akif Alataş, Melek Günday, Mehmet Kılıç ve Ufuk Şan katıldı.

“Her geçen gün küçülen dünyamızda karşılıklı bilgi paylaşımının önem ve değerinin farkında olduklarını belirten Rektör Çomaklı, üniversite yönetimi olarak da ERATUN’a her zaman destek vermeye hazır olduklarını ifade etti.

ERATUN Derneği hakkında Rektör Çomaklı’ya bilgi veren Başkan M. Akif Baransel, derneğin çalışma alanları ve faaliyetlerinde bahsetti.

Atatürk Üniversitesinin bir ferdi olmaktan gurur duyduklarını söyleyen Baransel, yapacağımız projelere Atatürk Üniversitesinin her zaman destek vereceğini bilmek bize ayrı bir güç katacaktır” dedi.

Ziyaretin sonunda Rektör Çomaklı, konuklara çeşitli hediyeler takdim etti.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...