Koyuncu ailesinin mutlu günü

İhlas Holding ve Türkiye Gazetesi Bölge Müdürü Celal Koyuncu'nun oğlu Halid Koyuncu, Dilvin Efe ile hayatını birleştirdi.

Koyuncu ailesinin mutlu günü
Malatya
İhlas Holding ve Türkiye Gazetesi Bölge Müdürü Celal Koyuncu’nun oğlu Halid Koyuncu, Dilvin Efe ile hayatını birleştirdi.

Çöşnük Kervansaray Düğün Salonunda gerçekleşen merasime Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır, Yeşilyurt Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat, Battalgazi Belediye Başkan Vekili Zafer Kırçuval, AK Parti eski milletvekilleri Cemal Akın ve İhsan Koca, İnönü Üniversitesi Rektörü Prof.Dr. Ahmet Kızılay, AK Parti İl Başkanı Hakan Kahtalı, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Ertan Mumcu, İl Müftüsü Ümit Çimen, Esenlik Genel Müdürü Hulusi Boyraz ile çok sayıda davetli katıldı.

Battalgazi Belediyesi Mehteran takımının girişte mini konserinin ardından geçilen düğünde kısa bir konuşma yapan Celal Koyuncu, bu mutlu günlerinde kendilerini yalnız bırakmayan herkese teşekkür etti.

Kur’an-ı Kerim tilavetinin ardından Marmara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi emekli öğretim üyesi Türkiye Gazetesi Yazarı Prof. Dr. Ramazan Ayvalı sohbet programı gerçekleştirdi. Ayvalı, evlilik müessesi üzerine konuklara aydınlatıcı bilgiler sundu.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...