Sosyal denge sözleşmesi imzalandı

Elazığ Belediyesi ile Belediye ve Özel İdare Çalışanları Birliği Sendikası arasında çalışanların ekonomik durumunu iyileştirmek, çalışma performansını güçlendirmek ve ücret dağılım dengesini sağlamak için sosyal denge sözleşmesi imzalandı.

Sosyal denge sözleşmesi imzalandı Güncel

İmza törenine Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, Bem-Bir-Sen Genel Başkanı Mürsel Türbay, Bem-Bir-Sen Elazığ İl Temsilcisi Süleyman Akay, Memur-Sen İl Temsilcisi İbrahim Bahşi ve Bem-Bir-Sen üyeleri katıldı.

Sözleşme töreninde konuşan Bem-Bir-Sen Genel Başkanı Mürsel Türbay, imzaladıkları sözleşme ile işveren ve iş gören arasında bir denge kurmayı amaçladıklarını ifade ederek sözleşmenin çalışanlar üzerinde bilgi, beceri ve motivasyon artırıcı bir netice sağlayacağını kaydetti.

Sosyal denge sözleşmesi imzaladıkları bütün belediyelerde çalışanların daha özgüvenle hizmet ettiklerini vurgulayan Mürsel Türbay, sendika olarak belediyeler ve memurlar arasında bir köprü görevi üstlendiklerini ve daha faydalı hizmetlerle çalışanların yanında olmaya devam edeceklerini belirtti.

BAŞKAN YANILMAZ: “ÇALIŞANLARIMIZIN HUZURU HER ŞEYDEN ÖNEMLİ”

Belediye çalışanlarının huzuru ve mutluluğunun her şeyden önce geldiğini belirten Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, imzaladıkları sözleşmeyle memurların daha verimli ve istekli çalışacaklarını kaydetti. Belediye çalışanlarının ilimize daha faydalı hizmetlerde bulunabilmesi için maddi ve manevi yönden kendilerini iyi hissetmesi gerektiğini belirten Başkan Yanılmaz, çalışanların sadece iş yerindeki mutluluğunun değil aile hayatındaki huzurlarının da önemli olduğunu söyledi.

Memuruyla, işçisiyle ve hizmet alımı çalışanlarıyla hep birlikte geniş bir aile olduklarını vurgulayan Başkan Yanılmaz, imzaladıkları sözleşmeyle çalışanların veriminin artacağını şehre güzel hizmetler olarak döneceğini kaydetti.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...