Genç Yaşam Merkezi öğrencileri ağırladı

Kültür Park Genç Yaşam Merkezi'ni ziyaret eden çocuklar gönüllerince eğlendi.

Genç Yaşam Merkezi öğrencileri ağırladı Güncel

Elazığ Belediyesi Aile Danışma ve Eğitim Merkezi (ADEM) öğrenci koçluğu programı bünyesinde eğitim gören çocuklar, Elazığ Belediyesi ve Akıncılar Derneği tarafından hizmete açılan Kültür Park Genç Yaşam Merkezi’ni ziyaret ederek vakit geçirdi. ADEM bünyesinde eğitim veren uzman hocalar eşliğinde ilk olarak kitap okuma seansı düzenleyen çocuklar sonrasında merkezde yer alan oyuncaklardan gönüllerince istifade ederek eğlendi.

Çocukların bilgisayar oyunlarıyla çok fazla zaman geçirdiğini dile getiren Akıncılar Derneği 2. Başkanı Mehmet Ertuğrul, satranç, mangala ve langırt gibi aktivitelerin çocuklara verimli zaman geçirmenin yanında bir de özgüven aşıladığını söyledi.

Genç Yaşam Merkezi’yle çocukların ve gençlerin kaliteli bir mekana kavuştuğunu aktaran ADEM sorumlusu Ayşe Keskin, Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz’a ve Akıncılar Derneği’ne teşekkür etti.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...