Kimse Yok mu Derneği 30 Aileye Yardım Etti

Kimse Yok mu Derneği Elazığ Şubesi, Ramazan dolayısıyla Maden ilçesindeki 30 ihtiyaç sahibi aileye gıda yardımında bulundu.

Kimse Yok mu Derneği 30 Aileye Yardım Etti Güncel
Kimse Yok mu Derneği Elazığ Şubesi, Ramazan dolayısıyla Maden ilçesindeki 30 ihtiyaç sahibi aileye gıda yardımında bulundu. İhtiyaç sahipleri, Alparslan Armağan Okuma Salonu'nda öğrenim gören öğrencilerin ailelerinden seçildi.
 
Okuma Salonu Müdürü Mustafa Arslan, yaptığı açıklamada, "Okuma salonumuzda öğrenim gören öğrencilerimizin içinden tespit ettiğimiz 30 ailemize, Ramazan gıda kolisi yardımı yapılması için Kimse Yok mu Derneği Elazığ Şubesi ile irtibata geçtik. Şube yetkilileri de bizzat ilçemize gelerek, tespit ettiğimiz ailelerin sosyal incelemelerini yapıp yardımları ulaştırdı. Gösterdikleri bu duyarlılıktan dolayı teşekkür ediyoruz." dedi. Dernek Şube Müdürü Önder Çolak ise, "Maden, mağdur ve ihtiyaç sahibi ailelerin çoğunlukta olduğu ilçelerimizden biri. Okuma salonu yöneticileri vasıtasıyla bu ilçemizde 30 aileye ulaşmak ve gıda kolilerini teslim etmek bizleri oldukça mutlu etti. Bu yardımların ulaşmasına vesile olan okuma salonu yöneticilerimizden Allah razı olsun." şeklinde konuştu. Çolak ayrıca il genelinde yardımların artarak devam etmesi için yardımsever vatandaşların ve firmaların ayni ve nakdi bağışlarının devamını talep etti.
Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom