Kaymakam Kazez, öğrencilerin konuğu oldu

Tunceli'nin Çemişgezek ilçesi Kaymakamı Harun Kazez, öğrencilerin konuğu oldu.

Kaymakam Kazez, öğrencilerin konuğu oldu
Tunceli
Tunceli’nin Çemişgezek ilçesi Kaymakamı Harun Kazez, öğrencilerin konuğu oldu.

Çemişgezek Kaymakamı Harun Kazez, Raşit Yüksel Anadolu İmam Hatip Lisesi ve Çok Programlı Anadolu Lisesi öğrencilerinin ortak kullandıkları pansiyonu ziyaret ederek akşam yemeğini öğrencilerle birlikte yedi. Kaymakam Kazez’e , İlçe Jandarma Komutanı Özgür Çelebi, Emniyet Amiri Serhan Halil Çakır, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet İzzet Demir, Yazı İşleri Müdürü Sebahattin Özçelik ve Milli Eğitim İlçe Şube Müdürü Bedri Gülcemal Ardıç’ta eşlik etti.

Pansiyonun mutfak, yemekhane ve etüt salonunda incelemelerde bulunan Kaymakam Kazez, öğrencilerle birlikte yemek yiyerek, sohbet edip taleplerini de dinledi.

Öğrencilere eğitim ve öğretim adına tavsiyelerde bulunan Kaymakam Kazez, İlçede eğitim ve öğretim koşullarının başarı için son derece elverişli olduğunu aktardı.

Öğrenciler eğitim hizmeti alırken herhangi bir aksaklık yaşamaması için sıkı takip içinde olduklarını belirten Kazez, öğrencilerin okulundan dersliğine, kütüphanesinden pansiyonuna, servisinden bütün yaşam alanlarına kadar nitelikli hizmet almalarının çabası içerisinde olduklarını kaydetti.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...