Çöpten çıkarılan kesik başın sığıra ait olduğu anlaşıldı

Adıyaman'da akşam saatlerinde bir çöp konteynerinde bulunan kesik başın iddiaların aksine at değil sığır başı olduğu tespit edildi.

Çöpten çıkarılan kesik başın sığıra ait olduğu anlaşıldı
Adıyaman
Adıyaman’da akşam saatlerinde bir çöp konteynerinde bulunan kesik başın iddiaların aksine at değil sığır başı olduğu tespit edildi.

Edinilen bilgiye göre, Gölbaşı Caddesi üzerinde bulunan bir çöp konteyneri içerisinde kesik hayvan başı olduğunu gören vatandaşlar durumu Adıyaman Belediyesine bağlı zabıta ekiplerine bildirdi. Olay yerine gelen zabıta ekipleri kesik hayvan başını muhafaza altına aldı. Bazı medya organlarında çöpten at başı çıktı şeklinde haberlerin yayımlanması üzerine Adıyaman İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü ekipleri harekete geçti. Zabıta ekipleri çöpten çıkararak muhafaza altına aldıkları kesik başı alarak Adıyaman Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğüne götürerek ilgili birim ekiplerine teslim etti. Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü ekiplerince yapılan incelemelerde kesik başın at değil, sığır başı olduğu tespit edildi.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...