Gölbaşı ilçesinde asfalt çalışmaları

Adıyaman'ın Gölbaşı Belediye Başkanı Yusuf Özdemir, Mimar Sinan Mahallesinde yeni açılan TOKİ-Çağdaşken yolu asfaltlanıyor.

Gölbaşı ilçesinde asfalt çalışmaları
Adıyaman
Adıyaman’ın Gölbaşı Belediye Başkanı Yusuf Özdemir, Mimar Sinan Mahallesinde yeni açılan TOKİ-Çağdaşken yolu asfaltlanıyor.

Belediye Başkanı Yusuf Özdemir, açıklamasında, ilçeyi daha modern ve daha gelişmiş bir ilçeye dönüştürmek için sürekli çalıştıklarını belirterek bu kapsamda geçen yıl açılan stabilize yolların asfaltını tamamlaya çalıştıklarını belirtti. Başkan Özdemir, “Projelerimizde çalışmalarımız tüm hızıyla devam ediyor. İmara yeni açılana yerlerde açtığımız yolların asfaltını da yapmaya başladık. İlçemizde zaten asfaltsız yol şu anda yok. Olanlar da stabilize açılan yollar. Biz bu yolların da asfaltına başladık. Bu kapsamda Mimar Sinan Mahallesinde TOKİ-Çağdaşken Arası 1 kilometrelik yolu da asfaltlıyoruz” dedi.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...