Şehit aileleri ve gazilerden Başkan Atilla’ya ziyaret

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi, Anadolu Kamuda Çalışan Şehit ve Gazi Aileleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği, Türkiye Muharip Gaziler Derneği organizasyonunda Çanakkale'ye giden aileler, Başkan Cumali Atilla'yı makamında ziyaret etti.

Şehit aileleri ve gazilerden Başkan Atilla’ya ziyaret
Diyarbakır
Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi, Anadolu Kamuda Çalışan Şehit ve Gazi Aileleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği, Türkiye Muharip Gaziler Derneği organizasyonunda Çanakkale’ye giden aileler, Başkan Cumali Atilla’yı makamında ziyaret etti.

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi, Kamuda Çalışan Şehit ve Gazi Aileleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği, Türkiye Muharip Gaziler Derneği organizasyonunda Çanakkale gezisine giden aileler, Başkan Atilla ile makamında görüştü. Aileler, Başkan Atilla’ya şehit yakınları ve gazilere verdikleri destekler nedeniyle teşekkür etti. Başkan Atilla ise, şehit aileleri ve gazilerin yanında olduklarını belirterek, "Aziz şehitlerimizi minnetle anıyoruz. Şehitlerimiz ve gazilerimiz, ülkemizin ilelebet payidar kalması için kahramanca mücadele etmişlerdir. Onların emanetleri aileleri, başımızın tacıdır. Şehit ailelerimizi ve gazilerimizi hiçbir zaman yalnız bırakmayacağız" dedi.

Şehit aileleri ve gaziler 6 günlük gezide Çanakkale’nin dışında Malatya, Bursa, İstanbul, Kocaeli, Ankara, Nevşehir, Mersin ve Gaziantep’i de ziyaret etmişti.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...