MHP uyuşturucuya savaş açtı

Türkiye Muhtarlar Derneği Malatya Şube Başkanı Mustafa Eren ve yönetimi, MHP (Milliyetçi Hareket Partisi) İl Başkanı Bülent Avşar'ı makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulundu.

MHP uyuşturucuya savaş açtı
Malatya
Türkiye Muhtarlar Derneği Malatya Şube Başkanı Mustafa Eren ve yönetimi, MHP (Milliyetçi Hareket Partisi) İl Başkanı Bülent Avşar’ı makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulundu.

Türkiye Muhtarlar Derneği Malatya Şube Başkanı Mustafa Eren göreve yeni gelen MHP İl Başkanı Bülent Avşar’a hayırlı olsun dileklerinde bulunarak, “Muhtarlar derneği olarak başkanımıza ve yönetimine hayırlı olsun dileklerimizi iletmek maksadıyla buradayız. Ve biliyoruz ki, başkanımız muhtarlarımıza ve fikirlerine büyük önem vermektedir. Bundan sonraki süreç de sorunlarımızı biliyoruz ki başkan ve yönetimi çözüm odaklı halletme yoluna gidecektir” dedi.

Türkiye Muhtarlar Derneği Malatya Şube Başkanı Mustafa Eren ve derneğe bağlı mahalle muhtarlarının sorunlarını da dinleyen Başkan Avşar, muhtarların en çok acı çektiği konuların başında, uyuşturucu ve gençliğin geldiği bilgisini paylaşarak, uyuşturucuyla mücadele edeceklerini söyledi.

“Varımızı yoğumuzu ortaya koyacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın”

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren MHP İl Başkanı Bülent Avşar,”Muhtarlarımız bizlerin olmazsa olmazıdır. Muhtarlarımız bizim pınarlarımız elimiz kolumuzdur. MHP İl Başkanlığı olarak muhtarlarımızın başlıca sorunlarının gençliğin ve uyuşturucunun olduğu vurgusu yapılmaktadır. Bizler il başkanlığı olarak buradan her kesime sesleniyoruz. Uyuşturucu ile tüm sorunlarınızı halledeceğiz. Tüm ailelerimiz çekinmeden rahatlıkla kendi evi gibi gelip bizlere anlatabilirler. İl başkanlığı olarak tedavisinden tutun da her türlü sorunlarını halletme noktasında varımızı yoğumuzu ortaya koyacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın” diye konuştu.

Mahalle olgusuna da değinilen ziyarette Başkan Avşar, şunları söyledi:

"Mahalle Kültürü ve olgusu mahallelik kavramı dahilinde önemli hususlardandır. Bizler muhtarlarımız ile birlikte mahallelilik kültürünü tüm belediye başkanları, STK’lar, vakıflar ve dernek başkanları ile birlikte, güvenlik hususunda emniyetimiz ile birlikte istişareler ederek, mahalle toplantıları düzenleyip sorunları bire bir halletme yoluna gideceğiz."

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...