SODES’ten Çüngüş’e istihdama yönelik proje

Diyarbakır'ın Çüngüş İlçe Kaymakamlığı ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünün istihdama yönelik hazırladığı 'Sevdiğine sözü olan bir kilim dokusun' projesi SODES tarafından kabul edildi.

SODES’ten Çüngüş’e istihdama yönelik proje
Diyarbakır
Diyarbakır’ın Çüngüş İlçe Kaymakamlığı ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünün istihdama yönelik hazırladığı ’Sevdiğine sözü olan bir kilim dokusun’ projesi SODES tarafından kabul edildi.

Çüngüş Kaymakamı Mehmet Durgut, kaymakamlık ve ilçe milli eğitim müdürlüğü tarafından istihdama yönelik hazırlanan ve SODES’e sunulan projenin SODES tarafından kabul edildiğini belirterek, proje çerçevesinde ilçede 4 kilim atölyesinin kurulacağını ve 32 bayanın istihdam edileceğini söyledi. Kaymakam Durgut, SODES tarafından kabul edilen projenin 200 bin TL hibeli bir proje olduğunu, ilçede istihdam oluşturulması açısından önem arz ettiğini ve ilçedeki yoğun işsizlik sorununun bir nebzede olsa bu projeyle azalacağını söyledi.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...