Sivas Gençleriyle Buluşuyor

Gençlik projeleri destek programı kapsamında Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından desteklenen ''Sivas Gençleriyle Buluşuyor '' projesi Suşehri Fen Lisesinde gençlerle buluştu.

Sivas Gençleriyle Buluşuyor
Sivas
Gençlik projeleri destek programı kapsamında Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından desteklenen ‘’Sivas Gençleriyle Buluşuyor ’’ projesi Suşehri Fen Lisesinde gençlerle buluştu.

Gençlik ve Spor Bakanlığı Gençlik Hizmetleri ve Spor İl müdürlüğü Sivas Farabi Gençlik Merkezi ve Suşehri Gençlik Merkezi tarafından düzenlene Sivas Gençleriyle Buluşuyor projesi kapsamında Suşehri Fen Lisesi bahçesinde öğrencilere çeşitli spor aktiviteleri yaptırıldı. Sivas Farabi Gençlik Merkezi öğretmen ve antrenörleri gözetiminde; okçuluk, satranç, mini golf, model uçak, dart, mongola ve matrak aktiviteleri öğrenciler tarafından gerçekleştirildi. Program sonunda öğretmen ve öğrenciler halay çekerek eğlendiler.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...