Erzincan belediyesinden gazilere Çanakkale gezisi

Erzincan Belediyesi tarafından Muharip Gazilere ve yakınlarına yaklaşık üç günlük Çanakkale gezisi düzenlendi.

Erzincan belediyesinden gazilere Çanakkale gezisi
Erzincan
Erzincan Belediyesi tarafından Muharip Gazilere ve yakınlarına yaklaşık üç günlük Çanakkale gezisi düzenlendi.

Erzincan Belediye Sarayı önünde toplanan Gaziler, Erzincan Belediye Başkanı Cemalettin Başsoy, Belediye Başkan Yardımcıları Halit Mutlu, Karabey Atıcı, gazi yakınları ve belediye yetkilileri tarafından uğurlandı.

Yolculuk öncesi bir konuşma yapan Erzincan Belediye Başkanı Cemalettin Başsoy; “Kültürel faaliyetlerimiz kapsamında gazilerimizi ve yakınlarını Çanakkale’ye uğurluyoruz. Bu vatan uğruna gözünü kırpmadan kahramanca Savaşan ve gazilik gibi şerefli bir mevkiyi hak eden hemşehrilerimizin manevi duyguların harman olduğu Çanakkale şehitliğimizi, ziyaret etmeleri için bu geziyi düzenledik. Her vatandaşımızın mutlaka görmesi gereken on binlerce isimsiz kahramanı bağrında barındıran bu vatan toprağını ziyaret etmek, şehitlerimize bir Fatiha okumak gerektiği düşüncesi ile bu geziyi gerçekleştiriyoruz. Gazilerimiz bizim baş tacımız, onların her ihtiyacını karşılamak bizim için bir şereftir. Onlara hayırlı yolculuklar diliyorum. Ayrıca Geçen hafta Ankara’da gazilerimize yapılan saldırıyı şiddetle kınıyoruz.”dedi.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...