Okul temsilcisi seçim sözünü tuttu

Adıyaman'ın Sincik İmam Hatip Ortaokulu öğrenci temsilciliğine seçilen Fuat Çiçek, seçim sözünü tutarak okulda çiğköfte dağıttı.

Okul temsilcisi seçim sözünü tuttu
Adıyaman
Adıyaman’ın Sincik İmam Hatip Ortaokulu öğrenci temsilciliğine seçilen Fuat Çiçek, seçim sözünü tutarak okulda çiğköfte dağıttı.

Seçildiği takdirde arkadaşlarına Çiğköfte dağıtacağı sözü veren Sincik İmam Hatip Ortaokulu Öğrencisi Fuat Çiçek, okuldaki tüm öğrencilere ve öğretmenlerine çiğköfte dağıttı. Seçim sözünü yerine getirmek için Türkiye’nin ünlü çiğköfte firmasından destek isteyen Çiçek, firmanın desteği ile okul bahçesinde arkadaşlarına çiğköfte dağıttı.

Okulda gerçekleşen Çiğköfte etkinliğinde konuşan Sincik İmam Hatip Ortaokulu Öğrenci Temsilcisi Fuat Çiçek, “Öğrenci temsilcilik seçimleri sırasında eğer kazanırsam çiğköfte dağıtacağım dedim. Seçimi kazanınca firmadan destek istedim. Firma Yönetim Kurulu Başkanı Osman Yaşar bu konuda bana yardımcı oldu ve verdiğim sözü tutmuş oldum. Kendisine teşekkür ediyorum" dedi.

Sincik İmam Hatip Ortaokulu Okul Aile Birliği Başkanı Sabri Ertürk ise, "Öğrencilerimizin desteğini almak için okul öğrenci temsilcisi kardeşimiz böyle bir söz vermiş. Bu öğrencimizin sözünü yerine getirmesi bizleri memnun ediyor. Tabi öğrencimizin sözünü yerine getirmesine destek veren Çiğköfte Firması Yönetim Kurulu Başkanı Osman Yaşar beye teşekkür ediyorum. İmam Hatip okulları geleceğin idarecilerini yetiştirecek bir misyona sahiptir. Böyle organizasyonların devamını diliyorum" şeklinde konuştu.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...