Kemal Tokak'ın sağlık durumuyla ilgili gelişme

Yeni Malatyaspor maçında sakatlanan Kemal Tokak'tan güzel bir haber geldi.

Kemal Tokak'ın sağlık durumuyla ilgili gelişme Spor

Karşılaşmanın 30. Dakikasında bir anda kendisini yere bırakan ve ardından yapılan değişiklik ile oyundan çıkan Kemal Tokak’ın ciddi bir durumunun olmadığı öğrenildi.

Futbolcunun sol arka adalesinde gerilme olduğunu hissettiği ve bu nedenle oyundan çıkmak istediği için Teknik Heyet tarafından değişiklik yapıldığı bildirildi.

30. dakikadan sonra yerini Murat Kalkan’a bırakan Kemal Tokak’ın korkulacak bir durumumun olmadığı fakat buna rağmen tedbir amaçlı kulüp sağlık kurulu tarafından MR’ının çekileceği belirtildi.

Teknik Heyet tarafından tecrübeli stoperin Kupa maçında dinlendirileceği ve yapılacak son kontrollerin ardından Kayseri Erciyesspor maçında yeniden formasına kavuşacağı da spor servisimize gelen bilgiler arasında.
Öte yandan Kemal’in olası bir oynamaması durumunda ise Bayram Bektaş’ın, diğer stoper alternatiflerini devreye sokması bekleniyor.

Spor Ayrıntı

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...