Kayyum atanan Başkan Dülgeroğlu yol genişletme çalışmalarını inceledi

İçişleri Bakanlığı tarafından Kanun Hükmünde Kararname (KHK) ile Diyarbakır'ın Kulp İlçe Belediye Başkanlığına görevlendirilen Kaymakam Fatih Dülgeroğlu, belediye tarafından Yenimahalle Diyarbakır Caddesi'nde devam eden yol genişletme çalışmalarını yerinde inceleyerek cadde üzerinde bulunan esnafı ziyaret edip bir süre sohbet etti.

Kayyum atanan Başkan Dülgeroğlu yol genişletme çalışmalarını inceledi
Diyarbakır
İçişleri Bakanlığı tarafından Kanun Hükmünde Kararname (KHK) ile Diyarbakır’ın Kulp İlçe Belediye Başkanlığına görevlendirilen Kaymakam Fatih Dülgeroğlu, belediye tarafından Yenimahalle Diyarbakır Caddesi’nde devam eden yol genişletme çalışmalarını yerinde inceleyerek cadde üzerinde bulunan esnafı ziyaret edip bir süre sohbet etti.

Kulp Belediye Başkanı Fatih Dülgeroğlu Yenimahalle Diyarbakır Caddesinin yol genişletme çalışmalarını yerinde inceleyerek çalışmalar hakkında teknik ekiplerden bilgi aldı. Başkan Dülgeroğlu, “Diyarbakır Caddesinin başlangıcı olan bu yolun dar olması nedeniyle ulaşım noktasında araç ve yayalar sıkıntı yaşamaktaydılar. Belediye olarak bu sıkıntının ortadan kaldırılması için bu çalışmayı başlattık.Caddenin fiziki şartlarına göre 3-4 metre aralığında bu yolun genişleyeceğini mevcut çalışmaların çok kısa sürede tamamlayacağımızı hedefliyoruz” dedi.

Kulp Belediye Başkanı Fatih Dülgeroğlu çalışmaları inceledikten sonra cadde üzerinde bulunan esnafı ziyaret etti. Diyarbakır Caddesinde çok eski demir ustası olan Niyazi Afşin adlı zanaatkarın iş yerine girerek kendisiyle sohbet edip demir sanatı ile ilgili bilgi aldı. Esnaf, hem çalışmalarından dolayı hem de ziyaretinden dolayı büyük memnuniyet duyduklarını dile getirerek Başkan Dülgeroğlu’na teşekkürlerini iletti.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...