Erzurum’da puanlı atletizm heyecanı

Spor Genel Müdürlüğü Okul Sporları faaliyet programında yer alan, Erzurum Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen Okullar arası Puanlı Atletizm İl Birinciliği yarışları Atletizm Tartan Pisti'nde yapıldı.

Erzurum’da puanlı atletizm heyecanı
Erzurum
Spor Genel Müdürlüğü Okul Sporları faaliyet programında yer alan, Erzurum Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen Okullar arası Puanlı Atletizm İl Birinciliği yarışları Atletizm Tartan Pisti’nde yapıldı.

İki gün süren Okullar arası Puanlı Atletizm İl Birinciliği Yarışları’na Erzurum şehir merkezindeki okulların yanı sıra ilçelerden 200 dolayında sporcu katıldı. Atletizm İl Temsilcisi Fesih Doğan, Küçükler, Yıldızlar ve Liseli Gençlerin yarıştığı müsabakalarda koşular, atmalar ve atlamalar gibi branşlarda 100 metre, 200 metre, 400 metre, 800 metre, bin 500 metre, beş bin metre, 100 metre engelli, 110 metre engelli, 3 bin metre engelli, 4x100 metre bayrak yarışı, 4x400 metre bayrak yarışı, İsveç bayrağı, fırlatma topu, disk atma, çekiç atma, gülle atma, cirit atma, uzun atlama, üç adım atlama, yüksek atlama ve ciritle atlamalarda sporcuların mücadele ettiğini söyledi.

DERECEYE GİRENLERE ÖDÜLLERİ VERİLDİ

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Atletizm Tartan Pisti’nde yapılan ve nefes kesen yarışlarda sporcular dereceye girmek için yoğun bir mücadele sergiledi. Çok sayıda hakemin görev yaptığı Puanlı Atletizm İl Birinciliği müsabakalarına madalya savaşı yaşandı. Atletizm İl Temsilcisi Fesih Doğan, Erzurum’da yapılan Puanlı Atletizm Grup Yarışları’nda dereceye giren atletlerin grup şampiyonasında mücadele edeceklerini söyledi.

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Şube Müdürlerinden Şinasi Polat, Letif Arslan ve Yakutiye İlçe Müdürü Suat Yılmaz’ın katılımı ile dereceye giren atletler ile okulları kupaları ve madalyaları takdim edildi.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...