Hukukçu ve siyasetçi Aydın Altaç, ekonomiye ilişkin değerlendirmelerde bulundu

Türkiye'yi çökertmek isteyen iç ve dış güçlerin ekonomi üzerinden yeni oyunlar peşinde olduklarını belirten hukukçu ve siyasetçi Aydın Altaç, Türkiye'nin Lazı, Çerkezi, Kürdü, Türkü ile birlik ve beraberlik içerisinde olup, küresel finansal kuşatmayı bertaraf edeceğini söyledi.

Hukukçu ve siyasetçi Aydın Altaç, ekonomiye ilişkin değerlendirmelerde bulundu
Diyarbakır
Türkiye’yi çökertmek isteyen iç ve dış güçlerin ekonomi üzerinden yeni oyunlar peşinde olduklarını belirten hukukçu ve siyasetçi Aydın Altaç, Türkiye’nin Lazı, Çerkezi, Kürdü, Türkü ile birlik ve beraberlik içerisinde olup, küresel finansal kuşatmayı bertaraf edeceğini söyledi.

15 Temmuz darbe girişiminin ardından oyunların devam ettiğini aktaran Altaç, Türkiye’yi çökertmek isteyen iç ve dış güçlerin ekonomi üzerinden oyun kurduğunu dile getirdi. Altaç, "Bu işin başını faiz lobisi çekiyor. Bu oyun FETÖ ve diğer uluslararası örgütlerce oynanmak isteniyor. Milletimiz, 15 Temmuz’da tanklara, helikopterlere ve F-16’lara karşı durdu. 15 Temmuz’dan sonra ülkemiz üzerinde ekonomik darbe girişiminden sonra döviz kurlarının yükseldiğini gördük. Şu an ülkemizin güçlü ve istikrarlı bir hükümet var. Ekonomisi, siyaseti de çok güçlüdür. Bizler güçlü Türkiye’nin evlatlarıyız, hep beraber ekonomiye sahip çıkalım" dedi.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...