Başkan Dülgeroğlu, çalışmaları süren Lise Caddesinde incelemede bulundu

Diyarbakır'ın Kulp Belediyesine Kayyum atanan Başkan Fatih Dülgeroğlu 'Sokak Sağlıklaştırma Projesi' kapsamında çalışmaları devam eden Lise Caddesinde incelemelerde bulunarak vatandaş ve esnaf ile bir araya geldi.

Başkan Dülgeroğlu, çalışmaları süren Lise Caddesinde incelemede bulundu
Diyarbakır
Diyarbakır’ın Kulp Belediyesine Kayyum atanan Başkan Fatih Dülgeroğlu ’Sokak Sağlıklaştırma Projesi’ kapsamında çalışmaları devam eden Lise Caddesinde incelemelerde bulunarak vatandaş ve esnaf ile bir araya geldi.

Kulp ilçesinin prestij caddesi olması planlanan Lise Caddesinde devam eden çalışmaları yerinde inceleyen Başkan Dülgeroğlu, “Güzel ilçemizde projelendirip çalışmaları devam eden bütün işleri yerinde inceleyip takipçisi oluyoruz. Hizmetin en güzeline layık olan değerli Kulplu hemşerilerimize kaliteli bir hizmet sunmak adına çalışmaların her alanında bizzat yer alıyoruz. Bu caddemizde esnaflık yapan vatandaşlarımızın mağdur edilmemesi için gece gündüz çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Hava koşulları çalışmalara engel olmaz ise iki ay gibi bir sürede projemizi tamamlayıp hizmete sunmayı hedefliyoruz” dedi.

Başkan Dülgeroğlu Lise Caddesinden geçen vatandaşlarla sohbet edip esnafı ziyaret etti. Esnafın öneri ve taleplerini dinleyen Dülgeroğlu proje hakkında kendilerine bilgi verdi.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...