Başkan Atilla, muhtarlarla bir araya geldi

Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanı Cumali Atilla, kentte görev yapan muhtarlarla istişare toplantılarına devam ediyor. Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Konger Merkezi toplantı salonunda muhtarlarla bir araya gelen Başkan Atilla, muhtarların talep ve önerilerini dinledi, Büyükşehir Belediyesi'nin projelerini anlattı.

Başkan Atilla, muhtarlarla bir araya geldi
Diyarbakır
Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanı Cumali Atilla, kentte görev yapan muhtarlarla istişare toplantılarına devam ediyor. Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Konger Merkezi toplantı salonunda muhtarlarla bir araya gelen Başkan Atilla, muhtarların talep ve önerilerini dinledi, Büyükşehir Belediyesi’nin projelerini anlattı.

Muhtarlarla ortak çalışmalar yürüttüklerini belirten Başkan Atilla, "Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi olarak her zaman siz değerli muhtarlarımızın yanındayız. Desteğimizi hiçbir zaman eksik etmeyeceğiz. Biliyoruz ki size verilecek hizmet vatandaşlarımıza verilecek hizmettir. Uygun görülen bütün taleplerinizi alıyor değerlendirme sonrasında sonuca kavuşturuyoruz. Desteklerimiz sizlere devam edecek. Bulunduğunuz mahallelerde olan eksiklikleri de gideriyoruz ve kentte görev yapan muhtarlarla bir araya gelmeye devam edeceğiz’’ dedi.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...