Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğünde destek hizmetleri semineri

Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü'nde ''Taşınır Mal İşlemlerine İlişkin Uygulamalı Hizmet İçi Eğitimi ve Merkez İl Müdürlükleri Envanter Programı (MİLKEP) '' semineri düzenlendi.

Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğünde destek hizmetleri semineri
Erzurum
Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü’nde ‘’Taşınır Mal İşlemlerine İlişkin Uygulamalı Hizmet İçi Eğitimi ve Merkez İl Müdürlükleri Envanter Programı (MİLKEP) ’’ semineri düzenlendi.

Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü’nde düzenlenen seminere Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Cemil İlbaş, İl Müdür Yardımcıları Harun Akpınar, İsmet Erdal kuruluş yöneticileri ve satın alma ve taşınır kontrol personelleri katıldı. Kamuda kaynakların tasarruflu kullanılmasının önemine değinen Akpınar, verimliliğin kaynakların etkin kullanılmasıyla sağlanacağını ifade etti.

Konuşmaların ardından 3 gün süren eğitim programı düzenlendi. ASP İl Müdür Yardımcısı Akpınar, Merkez İl Müdürlükleri Envanter Programı (MİLKEP) ve Yatırım Envanter Takip Sistemi(YETS) konularında sunum yaptı.

Programda ayrıca, Aile ve Sosyal Politikalar İl Konsolide Yetkilisi Süleyman Tanas ve Taşınır Kayıt Yetkilisi Savaş Sönmez tarafından, ‘’Taşınır Mal Yönetmeliği’’ konusunda seminer düzenledi.

Seminer sonunda, Akpınar, Tanas ve Sönmez karşılaşılan sorunların çözümüyle ilgili katılımcılara bilgi verdiler.

Seminer sonunda katılımcılara katılım belgesi verildi.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...