Okullar Arası Hentbol Müsabakaları sona erdi

Okullar Arası Gençler Hentbol Müsabakaları oynanan final müsabakasıyla tamamlandı.

Okullar Arası Hentbol Müsabakaları sona erdi
Malatya
Okullar Arası Gençler Hentbol Müsabakaları oynanan final müsabakasıyla tamamlandı.

13-17 Kasım tarihleri arasında Yeşiltepe Spor Salonu’nda yapılan Okullar Arası Gençler Hentbol Müsabakaları 150 sporcunun katılımı ile gerçekleşti. Gençler B (Kız-Erkek) hentbol müsabakaları zorlu geçen mücadelelerin ardından sona erdi.

Malatya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü 2017-2018 Okul Sporları faaliyet programında yer alan ve 13-17 Kasım 2017 tarihleri arasında Yeşiltepe Spor Salonunda yapılan Okullar arası Gençler Hentbol Müsabakaları 150 sporcunun katılımı ile gerçekleşti. Gençler B (Kız-Erkek) Hentbol Müsabakaları zorlu geçen müsabakalarla sona erdi.

Yeşiltepe Spor Salonunda yapılan ödül törenine Malatya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Okul Sporları Şube Müdürü Dr. Murat Kılınç, Okul İdarecileri, Şube Şefi Cüneyt Akkaya, Tertip Komitesi üyeleri Yalçın Sincer, Sportif Eğitim Uzmanı Cengiz Yiğit, Beden Eğitimi Öğretmenleri, ve sporcular katıldı. Gençler (Kız-Erkek) hentbol Müsabakalarında dereceye giren okul takımları sıralaması ise şöyle oluştu:

“Genç Erkekler: 1-Hasan Akbudak İmkb Teknik Ve Endüstri Meslek Lisesi, 2-Şehit Kemal Özalper Teknik Ve Endüstri Meslek Lisesi, 3-Orgeneral Eşref Bitlis Anadolu Lisesi, 4-Malatya Spor Lisesi

Genç Kızlar: 1-Malatya Spor Lisesi, 2-Abdulkadir Eriş Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi, 3- Orgeneral Eşref Bitlis Anadolu Lisesi.”

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...