Bayram süresince kesintisiz hizmet

Elazığ Belediyesi vatandaşların rahat ve huzurlu bir bayram geçirmeleri amacıyla gerekli hazırlıkları tamamladı.

Bayram süresince kesintisiz hizmet Güncel

Yaklaşan Kurban Bayramı öncesinde Elazığ Belediyesi tarafından kurban satış ve kesim noktalarında gerekli tüm çalışmalar tamamlanarak, 26 nokta kurban kesimine hazır hale getirildi.

OTOBÜS SEFERLERİ ÜCRETSİZ
 Arefe gününden başlamak üzere bayramın 1. 2. 3. ve 4. günü halk otobüslerinin dışındaki resmi plakalı belediye otobüsleri ücretsiz hizmet verecek.

VATANDAŞA FİDAN DAĞITILACAK
Elazığ Belediyesi tarafından vatandaşların ziyaretlerini daha rahat ve huzurlu bir şekilde gerçekleştirmeleri için günler öncesinden mezarlıklarda yoğun bir çalışma gerçekleştirilirken, Arefe günü Harput, Asri ve Gülmez mezarlıklarında fidan dağıtımı yapılacak. 

BAYRAM SÜRESİNCE KESİNTİSİZ HİZMET
Zabıta Müdürlüğü’ne bağlı ekipler bayram süresince herhangi bir olumsuzluğun yaşanmaması için özellikle kurban satış ve kesim noktalarında denetimlerini aralıksız sürdürecek. Ekipler halk sağlığının korunması ve çevre kirliliğinin önüne geçilmesi amacıyla da belirlenen noktalar haricinde kurban kesimine izin vermeyecek.
Temizlik İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler de bayram süresince hizmetlerini aralıksız sürdürecek. Ekipler özellikle kurban kesim noktalarında yoğunlaşarak, bayram ve bayram sonrasında gerekli tüm çalışmaları yaparak, çevre kirliliğini giderecek.

Öte yandan 110 itfaiye, 185 su arıza, 153 Beyaz Masa gibi birimler, bayram süresince 24 saat aralıksız olarak vatandaşa hizmet sunacak.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom