Elazığ rengini seçiyor

Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz’ın 'Marka Şehir Elazığ için Çözüm Önerileri' projeleri arasında yer alan ELBÜS, 2018 yılında şehir içi trafiğinde yerini alacak. Yüzde yüz elektrikli ELBÜS’ün rengi konusunda belediye tarafından anket başlatıldı.

Elazığ rengini seçiyor Güncel

Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz’ın 2014 yılından beri ifade ettiği; ‘bu şehri birlikte yöneteceğiz’ sözünden hareketle gerçekleştirilen çalışmalar halkla birlikte karara bağlanıyor.

 Bu kapsamda yüzde yüz elektrikli ELBÜS’ler için Elazığ Belediyesi web sayfasında sunulan ankete vatandaşlar yoğun ilgi gösteriyor.

ALTI FARKLI RENK SEÇENEĞİ SUNULUYOR

Şehre farklı bir soluk getirecek ELBÜS’lerin rengiyle ilgili düzenlenen ankette altı ayrı seçenek sunuluyor.

Gold – Siyah, Sarı Beyaz – Siyah, Gri Beyaz – Siyah, Bordo Beyaz – Siyah, Mavi Beyaz – Siyah, Turkuaz Beyaz – Siyah renklerinin sunulduğu ankete katılmak isteyenlerin https://www.elazig.bel.tr/anket.php?id=33 web sayfasına girmeleri yeterli olacak.

BAŞKAN YANILMAZ: “ELBÜSLERİN RENGİ ANKETLE BELİRLENECEK”

Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, daha önceden de birlikte yönetim anlayışıyla bu tür anket çalışmalarının düzenlendiğini belirterek, ELBÜS’lerin renginin sorulduğu ankete vatandaşların katılımını önemsediklerini kaydetti. Başkan Yanılmaz, altı ayrı renk seçeneğinin yer aldığı anket çalışmasının kısa sürede tamamlanarak sonucun kamuoyu ile paylaşılacağını söyledi.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...