Kaymakam Kazez, sağlıkçılarla biraraya geldi

Tunceli'nin Çemişgezek ilçesi Kaymakamı Harun Kazez, sağlıkçılarla bir araya geldi.

Kaymakam Kazez, sağlıkçılarla biraraya  geldi
Tunceli
Tunceli’nin Çemişgezek ilçesi Kaymakamı Harun Kazez, sağlıkçılarla bir araya geldi.

Çemişgezek Kaymakamı Harun Kazez, eğitim kurumlarına yaptığı ziyaretlerin ardından gezilerini devam ettirerek, ilçe hastanesini ziyaret edip, sağlık çalışanlarıyla bir araya geldi.

Hastanenin genel durumu hakkında Başhekim Dr.Levent Tosik‘den bilgi alan Kazez, sağlık çalışanlarıyla sohbet ederek ilçedeki sağlık hizmetleri konusunda durum değerlendirmesi yaptı.

Eğitim ve sağlığın üzerinde hassasiyetle durdukları konular olduğunu aktaran Kaymakam Kazez,"Okullarımızda yaptığımız değerlendirme gezilerimizin ardından bu gün de sağlık çalışanlarımızla bir araya gelmek istedik. Güzel bir birliktelik oldu. İstiyoruz ki birlikte konuşalım. Birlikte değerlendirelim. Vatandaşımıza sağlık hizmetlerinin memnuniyet verici derecede götürülmesi noktasında hepimiz çaba içerisinde olmalıyız. Sağlık, insanın en önemli sorunudur. Gelen her hastayı kendi yakınımızmış gibi görmek, hastaların memnuniyetini de beraberinde getirecektir"dedi.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...