Diyarbakır Cumhuriyet Başsavcısı ve Adalet Komisyon Başkanından Hani’ye ziyaret

Diyarbakır Cumhuriyet Başsavcısı Kamil Erkut Güre ve Diyarbakır Adalet Komisyon Başkanı Ercan Arslan, Hani İlçe Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Şaban Arda Yazıcı'yı kaymakamlık makamında ziyaret etti.

Diyarbakır Cumhuriyet Başsavcısı ve Adalet Komisyon Başkanından Hani’ye ziyaret
Diyarbakır
Diyarbakır Cumhuriyet Başsavcısı Kamil Erkut Güre ve Diyarbakır Adalet Komisyon Başkanı Ercan Arslan, Hani İlçe Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Şaban Arda Yazıcı’yı kaymakamlık makamında ziyaret etti.

Hani İlçe Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Şaban Arda Yazıcıyı ziyarete gelen Diyarbakır Cumhuriyet Başsavcısı Kamil Erkut Güre, Diyarbakır Adalet Komisyon Başkanı Ercan Arslan’a Hani Cumhuriyet Savcısı Mustafa Ünal, Hani Hakimleri Muharrem Taha Koç, Zeynep Genç eşlik etti. Diyarbakır Cumhuriyet Başsavcısı Kamil Erkut Güre ve Diyarbakır Adalet Komisyon Başkanı Ercan Arslan, kaymakamlığı ziyaretlerinin ardından Hani Adliyesi’ni de ziyaret ederek bir dizi görüşmelerde bulundu. Hani İlçe Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Şaban Arda Yazıcı, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek misafirlerine teşekkür etti.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...