AK Parti İlçe Başkanı Gül mazbatasını aldı

Adıyaman'ın Gölbaşı ilçesinde AK Parti İlçe Başkanlığına seçilen Yaşar Gül mazbatasını aldı.

AK Parti İlçe Başkanı Gül mazbatasını aldı
Adıyaman
Adıyaman’ın Gölbaşı ilçesinde AK Parti İlçe Başkanlığına seçilen Yaşar Gül mazbatasını aldı.

AK Parti İlçe Başkanlığına seçilen Yaşar Gül, Gölbaşı İlçe Seçim Kurulu Başkanı Mehmet Kılınç’ın elinden mazbatasını aldı.

Başkan Yaşar Gül burada yaptığı açıklamada birlik ve beraberlik vurgusu yaparak, AK Parti’de şahıs olarak kaybedenin ve kazananın olmadığını, kazananın her zaman AK Parti olduğunu belirtti.

AK Parti ilçe yönetiminin işi bıraktığı yerden daha yükseklere çıkaracaklarını ifade eden Gül, “Ben bir önceki yönetimdeki arkadaşlara teşekkür ediyorum. Bu partinin bayrağını dik bir şekilde devam ettirdiler. Biz de bundan sonra bu bayrağı aynı şekilde taşıyacağız. Hep beraber yönetim ve meclis üyeleriyle bir arada da olacağız. Hep beraber bu siyaseti kaldıracağız. Biz ve arkadaşlarımız AK Parti’nin yükünü kaldırmaya geldik ve omzumuz da taşıyacağız. AK Parti hiç kimsenin, hiç bir ferdin tekelinde bir parti değildir. AK Parti bir Türkiye’nin partisidir” dedi.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...