Öğrencilere diyabet semineri verildi

Adıyaman'ın Gölbaş ilçesinde Gazi İlkokulu öğrencilerine ve öğretmenlerine sağlıklı büyüme, dengeli beslenme ve diyabet semineri verildi.

Öğrencilere diyabet semineri verildi
Adıyaman
Adıyaman’ın Gölbaş ilçesinde Gazi İlkokulu öğrencilerine ve öğretmenlerine sağlıklı büyüme, dengeli beslenme ve diyabet semineri verildi.

Gazi İlkokulunda Gölbaşı Toplum Sağlığı Merkezi Dyt. Meryem Cemile Kabakçı ve Dr. Kübra Gizem Devran tarafından seminer verildi.

14 Kasım Dünya Diyabet Günü etkinlikleri kapsamında sağlıklı büyüme, dengeli beslenme ve diyabet semineri verildi. Seminerde öğretmen ve öğrencilere toplumda şeker hastalığı olarak da bilinen diyabetin sadece erişkinlerde değil çocuklarda da görüldüğü dile getirildi.

Konuşmacılar diyabet bir hastalık değil yaşam tarzı olduğunun iyi bilinmesi gerektiğini belirterek, diyabette önemli olanın beslenme şekli olduğu ifade edildi.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...