Otomobil çukura düştü

Adıyaman'da elektrik dağıtım şirketi Akedaş tarafından açılan çukura düşen otomobil vatandaşların yardımı ile kurtarıldı.

Otomobil çukura düştü
Adıyaman
Adıyaman’da elektrik dağıtım şirketi Akedaş tarafından açılan çukura düşen otomobil vatandaşların yardımı ile kurtarıldı.

Adıyaman Atatürk Bulvarı üzerinde enerji nakil hatlarını yeraltına çeken elektrik dağıtım şirketi Akedaş, açılan çukuru kapatmayınca otomobil çukura düştü. Adliye binası yanında ki Karayolları lojmanlarının bulunduğu kavşaktan dönmeye çalışan sürücüsü öğrenilemeyen 02 HS 722 plakalı otomobilin lastiği çukura düştü. Çukura düşen otomobil çevredeki vatandaşların yardımı ile çukurdan kurtarıldı. Otomobilde maddi hasar meydana geldi. Çukurun bulunduğu yerde kabloların gelişi güzel bırakıldığı görüldü.

Vatandaşlar firmaya tepki gösterirken, vatandaşın canı ve malını tehlikeye düşürecek olan bu tür olumsuzlukların yaşanmaması için yetkililerin daha duyarlı olmasını istedi.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...