Bakan Tüfenkci TSO Başkanı Erkoç’un kızının düğününe katıldı

Erkoç ve Kadıoğlu ailesinin mutlu günü. TSO Başkanı Hasan Hüseyin Erkoç'un Kızı Sena Erkoç ile İş Adamı Mahmut Kadıoğlu'nun oğlu Okan Kadıoğlu çifti Dünya evine girdi.

Bakan Tüfenkci  TSO Başkanı Erkoç’un  kızının düğününe katıldı
Malatya
Erkoç ve Kadıoğlu ailesinin mutlu günü. TSO Başkanı Hasan Hüseyin Erkoç’un Kızı Sena Erkoç ile İş Adamı Mahmut Kadıoğlu’nun oğlu Okan Kadıoğlu çifti Dünya evine girdi.

Bir düğün salonunda gerçekleşen törene Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci’nin yanı sıra Vali Ali Kaban, Ak Parti Malatya Milletvekili Nurettin Şahin, Ak Parti Malatya Milletvekili Mustafa Şahin, Ak Parti İl Başkanı Hakan Kahtalı, İl Emniyet Müdürü Dr. Ömer Urhal, İl Jandarma Komutanı Şerafettin Yılmaz, Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Şefik Şengül, Rektör Prof. Dr. Ahmet Kızılay, İlçe Belediye Başkanları, STK ve Oda Başkanları, Kurum ve Kuruluşların Temsilcileri ve çok sayıda davetli katıldı.

Kur’an tilavetiyle başlayan düğünde Bakan Tüfenkci, TSO Başkanı Erkoç’a tebriklerde bulundu. Cifte temennilerde bulunan İl Müftüsü Ümit Çimen, dua ve nasihatlerde bulunarak, “Büyüklerinizi sayın, onları ihmal etmeyin, dinin direği namaza dikkat edin, namazı ihmal etmeyin” dedi.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...