Küçük’ten 7 bin 500 öğrenciye kışlık elbise yardımı

Her yıl binlerce öğrenciye elbise yardımı yapan Doğanşehir Belediye Başkanı Vahap Küçük bu yıl da 7 bin 500 öğrenciye kışlık elbise yardımı yaptı.

Küçük’ten 7 bin 500 öğrenciye kışlık elbise yardımı
Malatya
Her yıl binlerce öğrenciye elbise yardımı yapan Doğanşehir Belediye Başkanı Vahap Küçük bu yıl da 7 bin 500 öğrenciye kışlık elbise yardımı yaptı.

Doğanşehir Belediye Başkanı Vahap Küçük, ilçede bulunan 7 bin 500 öğrenciye kışlık elbise yardımı yaparak öğrencileri mutlu etti.

Elbise dağıtımı için düzenlenen programda konuşan İlçe Milli Eğitim Müdürü Caner Güler, yapılan yardımlardan dolayı Başkan Küçük’e teşekkür ederek, çocukların mutlu olmasının kendilerini de mutlu ettiğini söyledi.

Doğanşehir Belediye Başkanı Vahap Küçük ise, “Bu çocuklar bizim çocuklarımız, yarın Doğanşehir’i hatta ülkeyi onlar yönetecekler. Onları bir nebze mutlu edebildiysek ne mutlu bizlere. Hamd olsun ki Doğanşehir’de bugün tespit edilen 7 bin 500 öğrenci ve Malatya’da 20 binin üzerinde öğrenciye giyecek yardımı yaptık. Allah bizlere ömür verdikçe bizler de onun rızası uğruna dağıtacağız. Öğrencilerimize okumaları için burs da veriyoruz ve vermeye devam edeceğiz" ifadelerini kullandı.

Doğanşehir Kaymakamı Muhammet Şükrü Pekpak da, “Değerli Belediye Başkanımız Vahap Küçük’ün her yıl yaptığı bu yardımlardan dolayı çocuklarımızın sevincini görmek bizleri duygulandırdı. Allah kendisinden razı olsun” şeklinde konuştu.

Konuşmaların ardından ilçede bulunan okullardaki öğrencilere elbise dağıtımına başlandı.

Elbise dağıtım programına İlçe Kaymakamı Muhammet Şükrü Pekpak, Belediye Başkanı Vahap Küçük, İlçe Garnizon Komutanı Tolga Coşkun, İlçe Milli Eğitim Müdürü Caner Güler ve İlçe Emniyet Müdürü Ali Yüksel Satılmış katıldı.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...