Vakıflar Bölge Müdürü kadınlara aile huzurunu anlattı.

Sivas Vakıflar Bölge Müdürü Cemal Karaca, düzenlenen seminerde kadınlara Aile Hayatında Huzuru anlattı.

Vakıflar Bölge Müdürü kadınlara aile huzurunu anlattı.
Sivas
Sivas Vakıflar Bölge Müdürü Cemal Karaca, düzenlenen seminerde kadınlara “Aile Hayatında Huzuru” anlattı.

Sivas İl Müftülüğü tarafından her hafta düzenlenen “Aile Okulu Seminerleri” kapsamında Sivas Vakıflar Bölge Müdürü Cemal Karaca, kadınlara “Aile Hayatında Huzuru” anlattı.

Karaca, konuşmasına kişinin kendi hatalarını görmesini ve bunları kabul etmesinin önemine değinip, “Kişinin kendi günah ve hataları arkadadır. Diğer insanların günahları ve hataları ise öndedir. Bu yüzden kişi kendi hata ve günahlarını görmek istemez. Yiğit olan arkasına döner kendi hatasını ve günahını görmeye çalışır. Bu dünyada birbirimizin mutluluğu için koşuşturmalıyız. İnsanın mutlu olabilmesi için başkalarını mutlu etmesi gerekir. Çocuğunuzun elbisesini temizlerken, yemeğini yedirirken onu mutlu ediyorsunuz. Kocanızın elbisesini ütülediğinizde onu mutlu ediyorsunuz. Belki farkında değilsiniz ama sizde mutlu oluyorsunuz. Siz emek harcadığınız zaman Allah’ta emeğinizi boşa çıkarmıyor kalbinizde sevgi ve muhabbet var ediyor. Onun için mutlu ve umutlu olun. Hayatınızda hiçbir şey için geç değil, çünkü şuan hâlâ hayattasınız ve hâlâ huzurlu aileler olmak için vaktiniz ve şansınız vardır.” dedi. Seminere İl Müftülüğü Vaizleri, Kur’an Kursu öğreticileri ile çok sayıda hanım katıldı.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...