Kahramanmaraş’ta Genç Erkekler Bilek Güreşi Şampiyonası

Kahramanmaraş'ta Genç Erkekler Bilek Güreşi Şampiyonası düzenlendi.

Kahramanmaraş’ta Genç Erkekler Bilek Güreşi Şampiyonası
Kahramanmaraş
Kahramanmaraş’ta Genç Erkekler Bilek Güreşi Şampiyonası düzenlendi.

Kahramanmaraş’ta Lider Gençlik ve Spor İzcilik Kulübü tarafından 5’incisi düzenlenen müsabakalara yaklaşık 100 sporcu katıldı. Müsabakalar sonunda 50 kiloda İbrahim Yaşar, 55 kiloda Adem Yüce, 60 kiloda İsa Parlak, 65 kiloda Arif Yıldız, 70 kiloda Faruk Yiğit, 75 kiloda Muhammet Emin Taş ve 80 kiloda Mehmet Hamza Bayır şampiyon oldu. Kilolarında birinci olan sporcular, Ankara’da düzenlenecek olan Türkiye Genç Erkekler Bilek Güreşi Şampiyonasına katılacak.

Lider Gençlik Kulübü Başkanı Ahmet Özkul, amaçlarının bilek güreşini gençlere sevdirmek olduğunu söyledi.

Müsabakalara katılan engelli sporcu Ahmet Eren Korkmaz’da rakibini yenerek salondakilerin alkışını aldı. Korkmaz, "Ben buraya başarılı olmak ve kazanmak için geldim. Yenilirsem de bir şeyin olmayacağını biliyorum hayırlısını dilerim. Milli takımla başarılı olup büyüklerle yarışıp büyük bir bilek güreşçisi olmak istiyorum. Benim gibi engelli kardeşlerim de korkmasınlar isterlerse yapabilirler” diye konuştu.

Müsabakaların ardından dereceye giren sporculara madalya verildi.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...