Diyarbakır’da ‘mamanı al gel’ kampanyası

Diyarbakır'da, kış aylarının gelmesi ile beraber hayvanların soğuktan etkilenmelerini önlemek için 30 kedi evi yapıldı. Yapılan evlerin ardından 'mamanı al gel' kampanyası başlatıldı.

Diyarbakır’da ‘mamanı al gel’ kampanyası
Diyarbakır
Diyarbakır’da, kış aylarının gelmesi ile beraber hayvanların soğuktan etkilenmelerini önlemek için 30 kedi evi yapıldı. Yapılan evlerin ardından ‘mamanı al gel’ kampanyası başlatıldı.

Tigris Bisiklet ve Özel Sporcular Kulübünün girişimi ve bir ısı yalıtım firmasının sponsorluğunda kent genelinde yerleştirilecek olan 30 adet kedi evinin yapımı tamamlandı. Birkaç kedinin aynı anda içine girebileceği büyüklükte dizayn edilen evlerin, önümüzdeki günlerde belirlenen yerlere monte edileceği bildirildi. Yapılan evlerde kedilerin her an yiyecek bulmalarını sağlamak için de ‘mamanı al gel’ kampanyası başlatıldı.

Tigris Bisiklet ve Özel Sporcular Kulübü Başkanı Ali Alioğlu, “Bir ısı yalıtım firmasının desteği ile Diyarbakır’da 30 kedi evi yapıyoruz. Yapacağımız çalışma kapsamında sokak hayvanlarımız için gönüllü arkadaşların gerek üretim aşamasında gerek ise mama temininde desteğini bekliyoruz. Mama konusunda süreklilik gerektiği için destekler bizim için çok önemlidir” dedi.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...