'Bizi gururlandıran her sporcunun ve kulübün yanında olduk'

Elazığ'ı gururlandıran her sporcunun ve kulübün yanında olduklarını belirten Medical Park Elazığ Hastanesi Genel Müdürü Op. Dr. Mahmut Yıldız, hem kulüplere hem de sporculara ücretsiz bir şekilde hizmet sunduklarını söyledi.

'Bizi gururlandıran her sporcunun ve kulübün yanında olduk' Güncel

Elazığ Amatör Spor Kulüpleri Federasyon Başkanı Şahin Şerifoğulları, amatör kulüplere ve sporculara verdikleri sağlık hizmetinden dolayı Medical Park Elazığ Hastanesi Genel Müdürü Op. Dr. Mahmut Yıldız’a plaket verdi.

Elazığ Amatör Spor Kulüpleri Federasyon Başkanı Şahin Şerifoğulları, “Kulüplerimize sağlık alanında ne gibi hizmet verilebilinir diye istişarelerde bulunduk. Uzun zamandır Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu olarak kulüp lisanslamada sağlıkta ciddi sıkıntılar yaşıyorduk. Hocamızla görüştükten sonra amatör spor kulüpleri sporcularına yardımcı olacaklarını ilettiler. Uzun zamandır da kulüplerimize yardımcı oluyorlar. Bundan dolayı hocamıza gelip teşekkür ettik. Bundan sonraki süreçte de Amatör kulüplerimizle ilgili fikir alışverişlerinde bulunduk. Medical Park Hastanesine şükranlarımı sunuyorum. Büyük bir yükümüzü aldılar. Nezih bir ortamda Elazığ’a hizmet veriyorlar. Buna bizi de dahil ettiler. Bundan sonraki süreçte de yardım edeceklerini dile getirdiler” dedi.

2017-2018 sezonu döneminde Elazığ’da sporun ve sporcunun yanında olmak sloganıyla Elazığspor’a sağlık sponsoru olduklarını dile getiren Medical Park Elazığ Hastanesi Genel Müdürü Op. Dr. Mahmut Yıldız, “ Onun dışında amatör kulüplerden de böyle talep geldi. Bizde bu talebe istinaden yanlarında olduk. Spor noktasında Elazığ’ı dışarıda temsil eden ve bizi gururlandıran her sporcunun ve kulübün yanında olduk. Hizmetlerimizi burada ücretsiz bir şekilde hem kulüplerimize hem de sporcularımıza sunduk. Bunun dışında ambulans hizmeti sunuyoruz. Gerekli malzeme eksiklik noktasında da tamamlama noktalarına gidiyoruz. Bundan sonraki süreçte de Medical Park Elazığ Hastanesi olarak sporun ve sporcunun yanında olduğumuz kadar Elazığ’a hizmet eden her kurumun içinde olacağız” diye konuştu.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...