Bağcılar Mahallesi asfaltlanıyor

Diyarbakır'ın Bağlar İlçe Belediyesi yapılaşması tamamlanan Bağcılar Mahallesinin sokak ve caddelerinde asfaltlama çalışması başlattı.

Bağcılar Mahallesi asfaltlanıyor
Diyarbakır
Diyarbakır’ın Bağlar İlçe Belediyesi yapılaşması tamamlanan Bağcılar Mahallesinin sokak ve caddelerinde asfaltlama çalışması başlattı.

Bağlar Belediyesi yol yapım ve onarım çalışmaları kapsamında ilçenin yeni yerleşim alanı olan Bağcılar Mahallesinin 26 farklı noktasında asfaltlama çalışması başlattı. Yol yapım çalışmalarına ilişkin bilgi veren Bağlar Belediye Başkanı Birsen Kaya Akat, Şeyh Şamil Mahallesinin ardından yapılaşması tamamlanan Bağcılar Mahallesinde asfaltlama çalışması başlattıklarını belirtti. Başkan Akat, “Bağların yeni yerleşim alanı Bağcılar Mahallesinin 26 farklı noktasında toplamda 26 bin ton sıcak asfalt serimi yapacağız. Ekiplerimiz Şeyh Şamil Mahallesinin birçok sokak ve caddesinde asfalt serimi yaparak yolları yeniledi. Şimdi amacımız Bağcılar Mahallesinde kısa bir süre içerisinde asfaltlama çalışmasını tamamlayarak halkın hizmetine sunmaktır ”dedi.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...