Eski Bakan Ramazanoğlu, KYK öğrencileri ile bir araya geldi

Yükseköğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu Adıyaman İl Müdürlüğü tarafından Zoru başaranlar programı kapsamında, Denizli Milletvekili olan ve eski Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Sema Ramazanoğlu öğrenciler ile bir araya geldi.

Eski Bakan Ramazanoğlu, KYK öğrencileri ile bir araya geldi
Adıyaman
Yükseköğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu Adıyaman İl Müdürlüğü tarafından "Zoru başaranlar" programı kapsamında, Denizli Milletvekili olan ve eski Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Sema Ramazanoğlu öğrenciler ile bir araya geldi.

Kredi ve Yurtlar Kurumu Genel Müdürlüğünce uluslararası sistemin yeniden yapılandığı süreçte öğrencilerin geçmişten günümüze yönetim modellerini tanımaları, globalleşen dünyanın sorunları ve çözümlerini öğrenmeleri amacıyla çeşitli konferanslar düzenleniyor. Öğrencilerin yoğun katılım gösterdiği program, Kredi Yurtlar Kurumu İl Müdürü Sami Köroğlu‘nun açılış konuşması ile başladı. Müdür Köroğlu, “Kredi Yurtlar kurumunun barınma ve beslenme hizmetlerin yanında üçüncü bir saç ayağı olarak sosyal kültürel ve eğitim faaliyetlerini de katarak gençlerin hayata hazırlanmalarına katkı sağlamak için elimizden gelen gayreti gösteriyoruz. Bugün de tüm zorluklara rağmen başarı merdivenlerini azmi ve gayreti ile aşabilen Sema Ramazanoğlu hanımefendiyi sizlerle bir araya getirdik. Katılımlarından dolayı kendilerine teşekkür ediyoruz. Bu birlikteliği oluşturan değerli misafirlerimize ve sevgili öğrencilerimize teşekkür ederiz” ifadelerini kullandı. Adıyaman Kredi Yurtlar Kurumunda bulunmaktan ve öğrenciler ile sohbet etmekten son derece memnun olduğunu ifade eden Dr. Sema Ramazanoğlu, “Çok zor süreçlerden geçtik ama yenilemedik ve mücadelemizden hiçbir zaman vazgeçmedik. Kimlik ve kişilik üzerinde çeşitli örnekler vererek kimliklerin çeşitlilik gösterdiği, her bir insanın birden çok kimliğe sahip olduğunu, bu kimliklerinin zamanda değişebileceğini, çeşitlenebileceğini belirten eski Bakan Ramazanoğlu, kişiliğin tek olduğunu ve bunun da insanın yaşantısında yapmış olduğu çalışmalarla şekillendiğini, bu türlü faaliyetlerin de bu çalışmalardan bir tanesi olduğunu söyledi. Eski Bakan Ramazanoğlu, “Adıyaman’da ülkemizin geleceği gençler ile bir araya geldik. Sorsan, öğrenme ihtiyacı hisseden pırıl pırıl yavrular hepsi. Yolunuz açık, başarınız daim olsun. Her zaman arkanızdayız” İfadelerini kullandı.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...