Harput Konağı Hizmette

Elazığ'da aileniz ve misafirlerinizle gönül rahatlığıyla gideceğiniz nezih bir çay bahçesi açıldı.

Harput Konağı Hizmette Güncel
 
 
Elazığ’ın en büyük eksikliklerinden birini karşılayacak olan Harput Konağı Aile Çay Bahçesi hizmete açıldı. 
 
Harput Konağı Aile Çay Bahçesi’nin açılışına Elazığ Valisi Muammer Erol, Emniyet Müdür Yardımcısı Emniyet Müdür Yardımcısı İlhan Sabah, Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Cemil Erdem ve çok sayıda vatandaş katıldı. 
 
Abdullahpaşa Minibüs Durağı yanında hizmete açılan Harput Konağı Aile Çay Bahçesi, geniş mekanı, terası ve otantik kapalı alanıyla aileniz ve misafirleriniz için aranılan bir mekan oldu. 
 
İşletme sahibi Alpay Akgül, gazetecilere yaptığı açıklamada, “Elazığımızın böyle bir mekana ihtiyacı olduğunu, insanların ailesiyle, dostlarıyla, dışarıdan gelen misafirleriyle vakit geçirecekleri, muhabbet edip, oturabilecekleri bir yerin olmadığı kanaatine ulaştık. Bu eksikliği gidermek için elimizden geleni yapmaya çalıştı. Yaklaşık 400 kişilik bir mekan hazırladık. 500’e yakın ağaç diktik, yeşil görüntüsü ve su sesiyle Elazığ’ı yansıtan, Harput’u yansıtan, kale kapımız, konağımız ve terasımızla halkımız için güzel bir şeyler yapmaya çalıştık. İnşallah halkımız beğenir, teveccüh gösterir. Şuanda sadece çay, kahve, nargile gibi içecek türü servislerimiz olacak. Bayramdan sonra yemek servisimiz de olacak. çok fazla çeşit olmasa da yemek çeşitlerimiz de olacak. Hizmetin en iyisi, en güzeli neyse bunu burada Elazığ’a sunmaya çalışacağız.” dedi.
Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom