MHP İl Başkanından esnaflara destek sözü

Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kooperatifi Başkanı Ali Evren'i ziyaret eden MHP Malatya İl Başkanı Ramazan Bülent Avşar, burada yaptığı konuşmada Ortak paydamız Malatyamız için tüm gücümüzle Başkanımızın yanında olacağız ve el birliği ile esnaflarımıza yardımcı olacağız dedi.

MHP İl Başkanından esnaflara destek sözü
Malatya
Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kooperatifi Başkanı Ali Evren’i ziyaret eden MHP Malatya İl Başkanı Ramazan Bülent Avşar, burada yaptığı konuşmada “Ortak paydamız Malatyamız için tüm gücümüzle Başkanımızın yanında olacağız ve el birliği ile esnaflarımıza yardımcı olacağız” dedi.

MHP Malatya İl Başkanı Ramazan Bülent Avşar ve yönetimi Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kooperatifi Başkanı Ali Evren’e iade-i ziyarette bulundu.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren ESKKK Başkanı Ali Evren, “İade-i ziyarette bulunan Başkanıma ve yönetimine teşekkür ediyorum. Başkanlığımız sürece yaptığımız çalışmalar sonucu, Türkiye sıralamasında 10’ncu yerdeyiz. Ortak Paydamız Malatyamız ve esnaflarımız için elimizden gelen tüm çabayı sarf ediyoruz. Ve biliyoruz ki MHP İl Başkanı Bülent Avşar Bey ve yönetimi de ortak paydamız Malatya için desteklerini esirgemeyecektir” ifadelerini kullandı.

MHP Malatya İl Başkanı Ramazan Bülent Avşar ise, “Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kooperatifi Başkanı Ali Evren’in çalışmalarını yakinen takip ediyoruz. Başarılı çalışmaları, esnafa olan yaklaşımı her zaman takdir edilmiştir. Başkanımızın da belirttiği üzere ortak paydamız Malatyamız için tüm gücümüzle Başkanımızın yanında olacağız. El birliği ile esnaflarımıza yardımcı olacağız” diye konuştu.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...