Yolda bulduğu yaralı kazı, veteriner yerine hastaneye götürünce telef oldu

Adıyaman'da, bir genç yolda bulduğu yaralı kazı, panikle veteriner yerine Adıyaman Eğitim ve Araştırma Hastanesine getirdi.

Yolda bulduğu yaralı kazı, veteriner yerine hastaneye götürünce telef oldu
Adıyaman
Adıyaman’da, bir genç yolda bulduğu yaralı kazı, panikle veteriner yerine Adıyaman Eğitim ve Araştırma Hastanesine getirdi.

Adıyaman Atatürk Bulvarı üzerinde yaralı bir kaz bulan 23 yaşındaki İbrahim Atalay, yaralı kazı hemen alarak bir anlık panikle Adıyaman Eğitim ve Araştırma Hastanesine getirdi. Hastaneye getirilen yaralı kazı gören vatandaşlar şaşkınlıklarını gizleyemezken duyarlı genç İbrahim Atalay, yaralı kazın kanamasının olduğunu söyledi. Hastanede yaralı kaza yapılabilecek her hangi bir şeyin olmadığını söylenmesi üzerine Atalay, yaralı hayvan ile birlikte hastaneden çıkarak, veterinere doğru hareket etti.

Daha fazla dayanamayan yaralı hayvan hastane bahçesinden çıkmadan telef oldu. Çok üzüntülü olduğunu belirten İbrahim Atalay, “Yol kenarında kazı gördüm, yerde can çekişiyordu ben de panikle oradan alarak, hastaneye getirdim. İlk aklıma hastane gelmişti. Hastanedeki görevliler hayvanı veterinere götürmemi söylediler. Veterinere götüreceğim sırada hayvan telef oldu" diye konuştu.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...