Kızılay Mahallesi çalışmalardan memnun

Elazığ Belediyesi tarafından Kızılay Mahallesi'nde gerçekleştirilen yol ve asfalt çalışmalarına vatandaştan afişli teşekkür geldi.

Kızılay Mahallesi çalışmalardan memnun Güncel

Elazığ Belediyesi tarafından şehrin dört bir yanında sürdürülen yol ve kaldırım bakım-onarım-yenileme çalışmaları kapsamında Kızılay Mahallesi Kazım Karabekir Caddesi üzerinde de bölünmüş yol çalışması gerçekleştirildi. Yoğun bir şekilde sürdürülen çalışmaların kısa sürede tamamlanmasının ardından mahalle sakinleri, “Elazığ Belediye Başkanımız Mücahit Yanılmaz’a mahallemize yapmış olduğu çalışmalardan dolayı teşekkür ederiz” yazılı afişle Başkan Yanılmaz’a teşekkür ettiler. 

Bölgenin canlanması açısından büyük önem taşıyan bölünmüş yol çalışmasıyla ilgili olarak konuşan Kızılay Mahalle Muhtarı Mehmet Çökmez, “Yeni bulvar ve kaldırım çalışması mahallemiz adına çok güzel bir çalışma oldu. Mahalle sakinleri adına Başkanımıza çok teşekkür ediyorum” dedi. Vatandaşlar da mahallelerinin dört bir yanında ve Kazım Karabekir Caddesi üzerinde gerçekleştirilen çalışmalardan dolayı Başkan Yanılmaz’a teşekkürlerini ilettiler.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Fatih Sayer @Sanayi Mahallesi ayranlı sokak rezillik içinde

29 Eylül 2015 14:33

Belediye Başkanına buradan seslenmek istiyorum sanayi mahallesi ayranlı sokak kaldırım taşları ramazan ayından önce söküldü uzun aradan sonra yapıldı ve olduğu gibi bırakıldı sokağımız tozdan geçilmiyor bir araç geçtiğinde stabilize yolda bile olmayan toz kalkıyor evlerde camları açamıyoruz. Bu yapılan hizmet midir eziyet mi başkanın gelip kendi gözleriyle görmesini istiyoruz biz hiç ama hiç memnun değiliz

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom