Sivas’ta ’Bir Fidan Bin Hayat’ kampanyası

Sivas'ta 'Bir Fidan Bin Hayat' kampanyası kapsamında 300 fidan toprakla buluştu.

Sivas’ta ’Bir Fidan Bin Hayat’ kampanyası
Sivas
Sivas’ta ’Bir Fidan Bin Hayat’ kampanyası kapsamında 300 fidan toprakla buluştu.

Çevre ve Kültür Kuruluşları Dayanışma Derneği (ÇEKÜD), Sivas Ahlak Kültür ve Çevre Derneği (AKÇED), Sivas Gençlik Spor ve İzcilik Kulübü (SİZDER), Seher Hanımlar Derneği ve Pıtırca Kreş ve Gündüz Bakım Evi’nin ortaklaşa gerçekleştirdiği fidan dikim faaliyeti ile 300 fidan toprakla buluşturuldu.

Tavra Deresi’nde gerçekleştirilen fidan dikme etkinliği ile ilgili değerlendirmelerde bulunan ÇEKÜD İl Temsilcisi Teyfik Yılmaz, fidan dikim yönteminin çok önemli olduğunu, çok fidan dikmekten ziyade doğru fidan dikiminin hedeflenmesi gerektiğini ifade etti. Ayrıca dikimin nasıl olması gerektiğini uygulamalı olarak anlatan Yılmaz, ayrıca katılımcılara fidan dikimi ile ilgili broşürler dağıttı. Daha sonra fidan dikimi gerçekleştirildi.

Etkinliğin ardından katılımcılara yemek ikramı da yapıldı.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...