Eve kitlenen köpek mahalle sakinlerini isyan ettirdi

Sivas'ta sahipleri tarafından evde yalnız bırakılan köpeğin gürültüsünden rahatsız olan mahalle sakinleri, polise haber verdi. Olay yerine gelen polis ekipleri köpeğin sahiplerine bir türlü ulaşamadı.

Eve kitlenen köpek mahalle sakinlerini isyan ettirdi
Sivas
Sivas’ta sahipleri tarafından evde yalnız bırakılan köpeğin gürültüsünden rahatsız olan mahalle sakinleri, polise haber verdi. Olay yerine gelen polis ekipleri köpeğin sahiplerine bir türlü ulaşamadı.

Olay dün gece saat 01.00 sıralarında Gökçebostan Mahallesi’nde meydana geldi. Sahipleri tarafından evde bırakılan köpek, açlığa ve soğuğa dayanamayınca havlamaya başladı. Köpeğin yaklaşık 2 saat boyunca havlamasının ardından gürültüden ve köpeğin evde yalnız bırakılmasına tepki gösteren mahalle sakinleri, polise haber verdi. Olay yerine gelen polis ekipleri mahalleye yeni taşınan köpeğin sahiplerine ulaşmaya çalıştı. Köpeğin havladığı dairenin kapısını çalan polis ekipleri kapıyı açan kimse olmayınca ev sahibi hakkında tutanak tuttu.

Mahalle sakinlerinden Emrullah Çınar, evden gelen köpek sesinden mahalle halkı olarak rahatsız olduklarını belirterek, "Ev sahibinin cep telefon numarasına ulaştık ama cevap vermiyor. Bilemiyoruz ama ev sahibinin köpeği evde bırakıp gittiğini düşünüyoruz. Karşı binada oturduğum halde beni rahatsız etti. Işıkları yanmıyor ve telefonlarımıza cevap vermediği için bırakıp gittiğini düşünüyoruz. Nereye gittiğini bilmiyoruz ama köpek mahalleye son derece rahatsızlık veriyor. Memur arkadaşların savcılığı araması üzerine eve girilmesine izin verilmemesi işe çözüm üretmedi. Evden koku gelmediği sürece bir şey yapamayız diyorlar" dedi.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...