Sivas’ta Liseler Arası Bilek Güreşi Yarışması

Sivas Gençlik Spor ve İzcilik Kulübü (SİZDER) Bilek Güreşi takımı, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü katkılarıyla 'Sivas Liseler Arası Bilek Güreşi Yarışması' düzenlendi.

Sivas’ta Liseler Arası Bilek Güreşi Yarışması
Sivas
Sivas Gençlik Spor ve İzcilik Kulübü (SİZDER) Bilek Güreşi takımı, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü katkılarıyla ’Sivas Liseler Arası Bilek Güreşi Yarışması’ düzenlendi.

Kentteki AVM’de gerçekleştirilen yarışmaya 23 liseden 95 sporcu katıldı. 6 sıklette, sağ ve sol kol olmak üzere düzenlenen yarışma yoğun ilgi gördü. İzleyicilerin tezahüratları eşliğinde, çekişmeli maçlara sahne olan yarışma profesyonel müsabakaları aratmayan görüntülere sahne oldu. Dereceye giren sporculara madalya ve başarı belgesi takdim edildi.

Yarışma ile ilgili bilgi veren Ulusal Hakem Mustafa Aydın,"6 yıldır düzenlenen yarışmalarda bilek güreşine ilgi her geçen gün daha da artıyor. Bu yarışmalar vesilesiyle gençlerimize ulaşma imkanı buluyor, onları ata sporumuz bilek güreşi ile tanıştırıyoruz. Sağlıklı, ahlaklı, zinde bir gençlik için gayret ediyoruz ve içlerinden şampiyonlar çıkarıyoruz" dedi.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...