AK Parti il kongresinin tarihi belli oldu

AK Parti Adıyaman İl Başkanı Mehmet Erdoğan, İl Kongre tarihinin 24 Aralık olarak belirlendiğini ve Başbakan Binali Yıldırım'ın kongreye katılacağını söyledi.

AK Parti il kongresinin tarihi belli oldu
Adıyaman
AK Parti Adıyaman İl Başkanı Mehmet Erdoğan, İl Kongre tarihinin 24 Aralık olarak belirlendiğini ve Başbakan Binali Yıldırım’ın kongreye katılacağını söyledi.

AK Parti Adıyaman İl Başkanı Mehmet Erdoğan, merkez ilçe ve ilçe kongrelerinin tamamlanmasının ardından il başkanlığı kongresinin tarihinin belirlendiğini açıkladı. Mehmet Erdoğan, 24 Aralık’ta yapılacak olan 6. Olağan İl Başkanlığı Kongresine Başbakan Binali Yıldırım’ın katılacağını kaydetti.

Mehmet Erdoğan, “İlçe kongrelerinin ardından geçtiğimiz hafta merkez ilçe kongremizi gerçekleştirdik. Bazı ilçelerimizde yeni arkadaşlarımız bayrağı devralırken, bazı ilçelerimizde mevcut arkadaşlarımız göreve devam etti. Son olarak geçtiğimiz hafta merkez ilçe kongremizi yaptı. Merkez ilçe ve ilçelerin kongre süreci bitince şimdi il kongresine odaklandık. 24 Aralık’ta yapacağımız 6. Olağan Kongremize inşallah Başbakanımız Binali Yıldırım katılacak. Tüm partililerimizle beraber tüm halkımızı kongremize bekliyoruz” dedi.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...