Kaymakam Kazez, öğrencilerle yemek sırasında girdi

Tunceli'nin Çemişgezek ilçesi Kaymakamı Harun kazez, Yatılı Bölge Ortaokulu'nda kalan öğrencilerle yemek sırasına girerek, onlarla vakit geçirdi.

Kaymakam Kazez, öğrencilerle yemek sırasında girdi
Tunceli
Tunceli’nin Çemişgezek ilçesi Kaymakamı Harun kazez, Yatılı Bölge Ortaokulu’nda kalan öğrencilerle yemek sırasına girerek, onlarla vakit geçirdi.

Çemişgezek Yatılı Bölge Ortaokulu’nu ziyaret eden Kaymakam Harun Kazez, mutfak’ta ve yatılı kalan öğrencilerin aktif kullandığı alanlarda incelemelerde bulunup ilgililerden bilgi aldı. Daha sonra öğrencilerle birlikte yemeğe geçen Kaymakam Kazez, kendisine özel servis yapılmasını istemeyerek sıraya girip yemeğine aldı. Öğrencilerle uzun süre sohbet eden Kazez, kendi eğitim hayatından da örnekler vererek tavsiyelerde bulundu.

Keyif verici bir gün geçirdiğini aktaran Kaymakam Harun Kazez;" Okullarımızı ziyaret ederek sorunları varsa sorunlarını yerinde görelim, talepleri varsa elimizden geldiği ölçüde yerine getirelim istiyoruz. Yemekten ziyade geleceğimizin teminatı olan öğrencilerimizle sohbet ederek onların isteklerini dinlemek amacıyla geldik. Okul ziyaretlerimizi bundan sonra da fırsat buldukça devam ettirmeye çalışacağız. Gençlerimiz ne kadar iyi şartlarda iyi yetişirse bizler de geleceğe o kadar umutla bakarız" dedi.

Ziyarette Kaymakam Kazez’e İlçe Milli Eğitim müdürü Mehmet İzzet Demir, Yazı İşleri Müdürü Sebahattin Özçelik, Milli Eğitim Şube Müdürleri Bedri Gülcemal Ardıç ve Vural Berker’de eşlik etti.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...