Solin’de Dünya Çocuk Hakları Günü etkinliği

Diyarbakır'ın Bağlar İlçe Belediyesi Solin Çok Amaçlı Çocuk ve Aile Merkezi 20 Kasım Dünya Çocuk Hakları Günü için etkinlik düzenledi.

Solin’de Dünya Çocuk Hakları Günü etkinliği
Diyarbakır
Diyarbakır’ın Bağlar İlçe Belediyesi Solin Çok Amaçlı Çocuk ve Aile Merkezi 20 Kasım Dünya Çocuk Hakları Günü için etkinlik düzenledi.

Bağlar Belediyesi Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürlüğü bünyesinde faaliyetlerini sürdüren Solin Çok Amaçlı Çocuk ve Aile Merkezi çocuk hakları konulu etkinlik düzenledi. Diyarbakır Sosyal Hizmetler Derneği de etkinliğe katıldı. Çocuklara 20 Kasım Dünya Çocuk Hakları Gününü anlatan kısa film izletildi. Film gösteriminin ardından Avukat Güler İpek Aybar ve Mizgin Sınır çocuklarla hakları konusunda bir süre sohbet ederek, sorularını yanıtladı. Etkinlik sonunda çocuklara haklarını anlatan broşürler verildi.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...